טופס תביעה קטנה No Further a Mystery

ספר הפיליפים בברית החדשה אומר לנו שאנחנו צריכים לקחת על עצם את אותו היחס שישוע עצמו הפגין. הוא, שהיה הבורא של היקום כולו, השפיל את עצמו בצורה כזו שאי פעם אף אחד לא הרגיש שלא בנוח סביבו–פרט לאלה שראו את עצמם כטובים יותר מאחרים–במיוחד סנובים הדתיים היהירים. ישו לא מוצג כעס אמיתי עם אף אחד מלבד המנהיגים הדתיים שמובילים עיוורת על הצוק–בין אם על ידי דרישות מעשה ידי האדם שלהם או חוסר ללמד אנשים את כל יועציו של אלוהים.

"או שאנחנו יכולים לשאול: "איך אני יכול הטוב ביותר להגשים התכנית הריבונית שלך, בהתחשב בנסיבות אני מתמודד?"

שלנו כדי לראות אם אנחנו באמת לשים אותו קודם לפני שמישהו ו

איש כתב לאחרונה את הדברים הבאים למשרד שלנו: “אני לא יודע

"לורד,"הוא אמר, "אני עמלתי ארוך וקשה בשירות שלך, משקיע את כל הכוח שלי לעשות את מה שיש לך שאלה.

שלהם החליט לבלות כל כך הרבה זמן בתפילה פעמיים בשבוע. עַל

ברכיים ולאחר מכן נפלו לטראנס. עכשיו אל תשאלו אותי להסביר

the webpages of their web site and selected to show the metrics publicly. For the web site operator Accredited Metrics give:

דף הבית פורומים משפטיים פורום צרכנות

האיומים הקוסמיים התנ"ך התריע על רק עכשיו עושים את עצמם לדעת. שינויי אקלים ושינויי האדמה מתחילים לגרום להרבה פחד. גדול, אירועים גדולים נמצאים בחנות לשנה, ואלוהים הוא המאפשר להם למטרותיו שלו. כפי שאני כותב את זה אנחנו צודקים ברגיעה לכאורה, אם אפשר לקרוא לזה ש. זה לא יחזיק מעמד. זה הזמן לקחת את דבר אלוהים רציני כאשר הוא אומר:

האם אנחנו במגע עם אלוהים לנקודה שבה אנחנו באמת מאמינים בזה שהוא שלח?

מה שהתחיל כמפגש אחד על כוס check here קפה הפך לעשרות פגישות על המון קפה. לפעמים דברנו במשך כמה שעות לפני שאסכים להיפגש שוב.

ביליתי כחמש שנים במתן שירותים בסנטה רוזה, משימת הצלת קליפורניה. אחד הדברים שעשיתי שרמקולי ביקור אחרים לא עשו, היה להיכנס לחדר אוכל הגדול בגב אחר כך שבו כולם קיבלו ארוחה שנכח בשירות. אני עשיתי את זה נקודה כדי להצטרף לעם ואכלתי איתם. אני היה המום לגלות שלא רק שיש אנשים שמעולם לא עשו שום דבר בחייהם, מכורים לסמים, זונות, אנשים שיצא מהכלא או הכלא, אבל היו גם אנשים שהיו אנשי מקצוע. היו רופאים לשעבר, לשעבר עורכי דין, לשעבר פרופסורים, ונציגים ממרבית המקצועות האחרים.

חיי נצח עם אלוהים, עם מי שאהב אותנו מספיק כדי להפוך לאדם באופן מלא, למות בידות של היצירה שלו, כך חטא שלא יהיה עוד יש כוח עלינו. ישוע היא הדרך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *